TANITIM FİLMİ

Tanıtım filmi markanızın veya markanıza ait bir ürünün hikayesini anlatır. Bu hikaye ile tüm dijital mecralar olmak üzere hedef kitlenize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Yapılan araştırmalarda kullanıcılarının yarısından fazlasının video içeriği tercih ettiğini, bir dakikalık bir tanıtım videosunun iki milyon kelime değerinde olduğu vurgulamaktadır. 

Tanıtım filmi içerikleri marka kimliği, ürün çekimi, tesis çekimi, moda filmi veya bir fabrika tanıtım filmi şeklinde olabilir. Bu içerikler markanızın web sitesinde, katılacağınız fuarlarda veya reklam projelerinde olmak üzere proje amacınıza uygun olarak tasarlanır.

Tanıtım filmi çekimi öncesinde sizi dinler amacınız doğrultusunda tanıtım filmi için ihtiyacınıza uygun öğeleri belirleriz. Markanızın geçmişten günümüze kısa bir tanıtım videosu veya Youtube kanalınızda yer alacak detaylı bir tanıtım videosuna da ihtiyacınız olabilir. Bu noktada ihtiyaçlar doğrultusunda bir ön hazırlık yapar ve tanıtım filmi çekimi için planlamamızı oluştururuz.

Her bütçeye uygun bir tanıtım filmi yapılabilir. Pazarlama için ayırmış olduğunuz bütçeler dahilinde farklı tanıtım filmi önerileriyle size teklifte bulunuyoruz. Dışarda veya içerde yapılacak çekimlerin koşullarını beraber belirleyip tanıtım filmi bütçenizi sizinle beraber oluşturuyoruz. 

Tanıtım filmi pre prodüksüyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon şeklinde üç etapta hazırlanır. Pre prodüksiyon sürecinde tanıtım filmi planlaması A’dan Z’ye tamamlanır. Prodüksiyon süreci planlamaya bağlı olarak sürdürülür ve tanıtım filmi çekimleri tamamlanır. Post prodüksiyon sürecinde ise tanıtım filmi kurgusu, montajı, renklendirme çalışmaları ve bunlara ek olarak müzik veya metin düzeltmeleri yapılır. Tanıtım filmi veya tanıtım videosu tamamlandıktan sonra varsa revizelerinizi alınır ve düzeltmeleriniz uygulanır.

Dijital mecralarda marka kimliğinizi öne çıkarmak, marka bilinirliğinizi arttırmak ve markanıza değer katmak adına tanıtım filmi veya tanıtım videosu ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM FİLM PROJELERİ İÇİN TIKLAYINIZ