SOSYAL MEDYA ÇEKİMİ

E-ticaret sitesinde ürünün fotoğraflarını gören ve ürün hakkında görsel anlamda detaylı bilgiler alan tüketiciler, ürünü satın almaya eğilimli olur. Zira açık bir şekilde gözüken ürünler hakkında potansiyel müşterilerin kafasında soru işareti kalmamış olur. Ayrıca kaliteli çekimlere yer verildiğini gördükleri için firmanızın da genel kalitesi hakkında daha olumlu düşünürler. Böylelikle sadece firmanızın karını arttırmakla kalmaz, aynı zamanda sadık ve geniş bir müşteri kitlesi oluşturabilirsiniz. 

E-ticaret siteleri için çekilen ürün fotoğraflarının sayısı çok olabileceğinden ve sık sık yeni fotoğrafların eklenmesi gerekebileceğinden niceliğe karşı niteliğin korunması gerekir. Fotoğraf dünyasındaki trendler de sık sık değişebilir.

Star İstanbul ile çalışmanız durumunda, çok sayıdaki fotoğrafı hızlı ve başarılı bir şekilde elde edebilir, fotoğraf alanında gündemde olan çekim tekniklerinden ödün vermezsiniz.  Star İstanbul, uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel ekibi sayesinde sizi rakiplerinizden ön plana çıkartacak seviyede bir hizmet sunar. Üstelik siparişlerinizin zamanında tamamlanması konusunda oldukça hassas davranır. Hizmetleri hakkında daha detaylı bilgi alabilmek için Star İstanbul ile hemen iletişime geçebilirsiniz.


Peki ürün çekimi, satın alma esnasında müşteriyi neden bu kadar çok etkiler?

Yapılan bir araştırmaya göre beynimiz görsel datayı metinlere oranla daha hızlı işlemektedir. Bu sebeple, müşterilerinizin ürünü satın alma kararı sırasında ürün çekiminde önemli bir rol oynayan ürün görseli tabi ki kaliteli olmak zorundadır. Yani diyebiliriz ki, görseller karar verme sürecinin önemli bir parçası olmakla birlikte ürün satın alma oranlarını bir hayli arttırmaktadır.


Peki bizler ürün fotoğraf çekimi, ürün video çekimi ile ilgili nasıl bir hizmet sunuyoruz?

Öncelikle iç giyim ve dış giyim fotoğraf çekimi olarak sunduğumuz hizmette elbise fotoğraf çekimi, takım elbise ve abiye fotoğraf çekimi, gelinlik fotoğraf çekimi, pijama fotoğraf çekimi, jean ve ceket fotoğraf çekimi, gömlek fotoğraf çekimi ve triko fotoğraf çekimi gibi moda sektöründe en çok dikkat çekecek görselleri ortaya çıkararak müşterilerimize en iyi deneyimi sunmayı hedeflemekteyiz.